Czy zapłaciłeś składkę członkowską za 2018r ?

W związku z kończącym się rokiem przypominamy, że zgodnie z regulaminem UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. warunkiem koniecznym do uczestnictwa w zajęciach jest regularna opłata składki członkowskiej. Składając deklarację przynależności do Klubu zawodnik lub opiekun prawny deklaruje regularne opłacanie składek członkowskich.

Składka członkowska w naszym Klubie na rok 2018 została ustalona w wysokości 120 zł. ( drugie dziecko z rodziny w klubie składka rocznie 100 zł.) Numer konta:75 9063 0008 0000 0023 0667 0001 Bank Spółdzielczy Grodzisk Wlkp. Przy wpłacie należało zaznaczyć imię i nazwisko zawodnika, napis "składka członkowska", oraz nazwę drużyny.

Wszelkich Informacji dotyczących płatności w tym dokonanych dotychczas wpłat udzielają trenerzy podczas zajęć.

Zarząd UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.