III Mikołajkowy Turniej Żaków w Piłce Nożnej Chłopców

Jak co roku w niedzielne, grudniowe przedpołudnie Zarząd UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. zorganizował Mikołajkowy Turniej Żaków w Piłce Nożnej Chłopców. Tym razem w zawodach wzięło udział 6 drużyn z terenu powiatu grodziskiego.
Po rozegraniu łącznie 15 emocjonujących meczów zwycięzcą zawodów została Grodziska Akademia Piłkarska I, drugie miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Reissa, a trzecie UKS Orzeł Granowo.
Kolejne miejsca zajęły Dyskobolia I, Grodziska Akademia Piłkarska II i Dyskobolia II.
Najlepszym strzelcem turnieju został Oliwier Kaczmarek zawodnik AP Reissa - zdobywca 12 goli, a najlepszym bramkarzem wybrany został Wojciech Kózka z Grodziskiej Akademii Piłkarskiej.
Ponieważ był to Turniej Mikołajkowy wszyscy zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale i słodycze. Najlepsi zawodnicy z rąk Burmistrza Grodziska Wlkp. - honorowego patrona turnieju odebrali nagrody indywidualne.

Powiązana galeria: