Składka członkowska

Załącznik do Uchwały nr 9 Zarządu UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski z dnia 16.12.2023r.

PŁATNOŚCI SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

UKS DYSKOBOLIA GRODZISK WIELKOPOLSKI

1. Regularne opłacanie składek należy do podstawowych obowiązków statutowych członków.

2. Składki członkowskie nie są odpłatnością za zajęcia, a jedynie dopełnieniem całości budżetu klubu.

3. Składki członkowskie są niezależne od ilości zajęć.

4. Nieobecność zawodnika/dziecka na zajęciach nie upoważnia do pomniejszania składki.

5. Składki członkowskie w klubie opłacane są przez cały rok kalendarzowy.

6. Od dnia 01 stycznia 2024r. ustala się następujące rodzaje składek:

- składka członkowska podstawowa70zł. miesięcznie, dotycząca małoletnich członków będących zawodnikami,

- składka członkowska rodzinna - w przypadku uczestnictwa w klubie dwójki lub większej ilości dzieci z jednej rodziny, drugi i kolejny zawodnik opłaca składkę w wysokości 40zł. miesięcznie

- składka członkowska dla osób pełnoletnich, posiadających lub nie posiadających dziecko trenujące w klubie, którzy w sposób czynny realizują prawa i obowiązki statutowe w tym korzystają z prawa wyborczego – 50zł. rocznie

7. W indywidualnych, szczególnie uzasadnionych sytuacją materialną przypadkach Zarząd Klubu na podstawie wniosku złożonego przez rodzica lub opiekuna może podjąć decyzję o zmianie wysokości składki,

8. Składki miesięczne płatne są do końca każdego miesiąca, istnieje możliwość jednorazowej płatności składek za kilka miesięcy,

9. Składki należy wpłacać na konto bankowe:

Numer konta:75 9063 0008 0000 0023 0667 0001 Bank Spółdzielczy Grodzisk Wlkp.

w tytule płatności należy ująć: imię i nazwisko zawodnika, dopisek: "składka członkowska", ewentualnie „drugi zawodnik z rodziny” oraz nazwę drużyny. W przypadku jednorazowej wpłaty składek za kilka miesięcy lub za cały rok należy w tytule umieścić dopisek informujący o takim fakcie.

10. Zawodnik, który posiada zaległości w płatnościach wobec Klubu może nie być brany pod uwagę przy ustalaniu kadry zespołu, a także być odsunięty od treningów.

11. Członek Stowarzyszenia, który mimo napomnień Zarządu nie uiści należnych opłat w okresie 6 miesięcy może zostać pozbawiony członkostwa w Stowarzyszeniu.

Zapoznałem się i akceptuję Regulamin Klubu oraz Regulamin płatności składek członkowskich UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski

…....................................................................                                            …...............................................................

/Data i czytelny podpis opiekuna prawnego/                                               /Data i czytelny podpis zawodnika/