Składki członkowskie !!!
Szanowni Państwo.
Przypominamy, że w UKS Dyskobolia obowiązuje Regulamin Płatności Składek Członkowskich, z którego treścią zostali Państwo zapoznani. Treść Regulaminu dostępna jest na naszej stronie internetowej w zakładce składka członkowska.
Przypominamy, że składki członkowskie należy wpłacać na wskazane konto bankowe, wpisując w tytule płatności:
imię i nazwisko zawodnika, dopisek: "składka członkowska", ewentualnie „drugi zawodnik z rodziny” oraz nazwę drużyny. W przypadku jednorazowej wpłaty składek za kilka miesięcy lub za cały rok należy w tytule umieścić dopisek informujący o takim fakcie { np. składka za miesiące styczeń - marzec 2023r. )
Pamiętajmy, że Zawodnik, który posiada zaległości w płatnościach wobec Klubu może nie być brany pod uwagę przy ustalaniu kadry zespołu, a także być odsunięty od treningów.