Udana sobota Orlika Młodszego i Żaka Starszego.

Udana sobota dla Orlika Młodszego i Żaka Starszego UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. !

W sobotę o godz. 11 na Orliku przy ul. 3 Maja 5, odbył się mecz 3 kolejki II Ligii Orlików Młodszych - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. podejmował Lidera Swarzędz.

Gospodarze nie okazali się gościnni i wygrali swoje spotkanie 5-3. Bramki dla UKS-u zdobyli: Paweł Iwaszkiewicz, Filip Kaźmierowski, 2x Igor Papierz, Dawid Koźlarek.

Następnie o godz. 13 również na tym samym obiekcie do turnieju przystąpiła najmłodsza drużyna zgłoszona do rozgrywek WZPN – Żak Starszy.

W zawodach brały udział 4 zespoły – GAP Grodzisk Wlkp., GSP Sątopy, GSS Grodzisk Wlkp. i gospodarze UKS Dyskobolia.

Młodzi zawodnicy UKS- u w swoim pierwszym ligowym turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, wygrywając dwa mecze i notując jedną porażkę.

UKS Dyskobolia – GAP Grodzisk Wlkp. 5-2 ( 2x Alex Baraszewski, Mateusz

Fórmaniak, 2x Łukasz Kortus)

UKS Dyskobolia – GSS Grodzisk Wlkp. 3-1 ( Olaf Wałaszkowski, Alex Baraszewski

Bartosz Sawicki)