Uwaga !!! Zmiana wysokości składek klubowych
Szanowni rodzice !!!
Klub nasz, będacy największym klubem piłkarskim w Powiecie Grodziskim juz ponad 12 lat prowadzi swoją działalność szkoląc chłopców. Co roku coraz więcej drużyn UKS-u startuje w oficjalnych rozgrywkach piłkarskich WZPN. W sezonie 2022/2023 do rozgrywek wystawiamy 11 zespołów.
Finanse naszego klubu to przede wszystkim dotacja Gminy Grodzisk Wlkp. a także pozyskany od naszych darczyńców sponsoring oraz składka członkowska rodziców.
Dotychczas mimo szalejacej inflacji i systematycznego wzrostu cen usług i towarów przez ponad rok udawało nam się utrzymywać wysokość składki podstawowej na poziomie 40 zł. Niestety po głębokiej analizie zmuszeni jesteśmy od 1 wrzesnia 2022r. podnieść ją o 10 zł.
I tak, składka członkowska podstawowa wynosić będzie 50zł. miesięcznie, a składka członkowska rodzinna - 30zł. miesięcznie.
Liczymy na Państwa zrozumienie.
Oczywiście nadal zapewniać będziemy darmowy transport na mecze, stroje meczowe dla zawodników i sprzęt sportowy do treningów.
Prosimy, by Osoby, które zapłaciły składki za cały rok do 23 grudnia 2022r. dopłaciły kwotę 40zł za 4 miesiące.
UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski