VI Mikołajkowy Turniej Żaków
W sobotnie przedpołudnie 10 grudnia w Grodziskiej Hali Sportowej odbył się VI Mikołajkowy Turniej Żaków w piłce nożnej zorganizowany przez UKS Dyskobolia pod patronatem Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego.
Każdy z zaproszonych do turnieju klubów wystawił po dwie drużyny, dwa zespoły reprezentowały też oczywiście barwy UKS-u.
Mecze prowadzone były równocześnie na dwóch boiskach, kibice obejrzeli wiele emocjonujących pojedynków. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że mecze w tych kategoriach wiekowych prowadzone są bez punktów i tabel, a najważniejsza jest oczywiście dobra zabawa.
Na zakończenie drużyny z rąk Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego Piotra Hojana otrzymały pamiątkowe puchary, a zawodniczki i zawodnicy złote medale i słodycze.
Dziękujemy za udział w turnieju: GSS Grodzisk Wlkp. Academy Football-Pro, MKS Patria Buk, UKS Orzeł Granowo