Zmiana wysokości składek członkowskich !!!

Szanowni Państwo.

Informujemy, że na podstawie Uchwały nr 9 Zarządu UKS Dyskobolia z dnia 16 grudnia 2023r, od dnia 01 stycznia 2024r. zmianie ulega wysokość płatności składek członkowskich w naszym klubie:

• - składka członkowska podstawowa70zł. miesięcznie, dotycząca małoletnich członków będących zawodnikami,

• - składka członkowska rodzinna - w przypadku uczestnictwa w klubie dwójki lub większej ilości dzieci z jednej rodziny, drugi i kolejny zawodnik opłaca składkę w wysokości 40zł. miesięcznie

• - składka członkowska dla osób pełnoletnich, posiadających lub nie posiadających dziecko trenujące w klubie, którzy w sposób czynny realizują prawa i obowiązki statutowe w tym korzystają z prawa wyborczego – 50zł. rocznie

Przez prawie półtora roku udawało nam się nie podwyższać składek członkowskich stowarzyszenia. Niestety w związku z rosnącymi kosztami działalności, wynikającymi z między innymi z inflacji oraz wzrostu cen transportu i opieki medycznej w celu zapewnienia właściwego szkolenia sportowego, zmuszeni jesteśmy zmienić wysokość składek członkowskich UKS Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.

Liczymy na zrozumienie naszej decyzji, jednocześnie pragniemy nadmienić, że podwyższone składki członkowskie są jednymi z niższych w regionie.

Zarząd UKS Dyskobolia

Grodzisk Wielkopolski